Nutrigo Lab Mass – najlepszy gainer na masę? Opinie, cena i skład produktu

Nutrigo Lab Mass to odżywka węglowodanowo- białkowa, o której mówi się, że stanowi pierwszy wybór profesjonalistów. Skąd taka opinia? Czy Nutrigo Lab Mass to faktycznie wyjątkowa formuła? Czy produkt działa i jest skuteczny?

Czym jest Nutrigo Lab Mass?

Nutrigo Lab Mass to produkt, co do którego trudno mieć jakieś zastrzeżenia. Świetny skład, doskonałe opinie i całkiem przystępna cena. Nie bez powodu – to pierwszy wybór wielu profesjonalistów.

Warto mieć jednak świadomość, że preparat oparty jest na bezpiecznych składnikach, dlatego też – bez strachu mogą korzystać z niego także amatorzy kulturystyki.

Skład produktu Nutrigo Lab Mass

Gainer Nutrigo Lab Mass to coś więcej, aniżeli kompozycja źródeł makroskładników – węglowodanów i białek. Pełen skład produktu prezentuje się następująco:

Maltodekstryna; koncentrat białka serwatkowego [80% protein] (z mleka); mąka owsiana instant; glukoza; Izolat białka serwatkowego – Isolac® [90% protein] (z mleka); monohydrat kreatyny; Hydrolizat białka serwatkowego – Optipep® [90% protein] (z mleka); kakao o obniżonej zawartości tłuszczu; L-glutamina; olej ze średniołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi (MCT) w proszku (zawiera mleko); aromat czekoladowy; alfaketoglutaran L-argininy (AAKG 2:1); chlorowodorek L-ornityny; chlorowodorek L-lizyny; substancja zagęszczająca – guma ksantanowa; substancja zagęszczająca – guma guar; emulgator – lecytyna słonecznikowa; L-walina; L-izoleucyna; aromat mleka (zawiera mleko); substancja słodząca – sukraloza; cytrynian cynku; substancja słodząca – glikozydy stewiolowe; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Opinie o Nutrigo Lab Mass. Co o tym produkcie mówią konsumenci?

Nutrigo Lab Mass to produkt, który cieszy się świetnymi opiniami i recenzjami. Aby lepiej zobrazować to, co mówią o tym produkcie konsumenci – postanowiliśmy przytoczyć kilka z nich:

Stosowałem Nutrigo Lab Mass przy swoim pierwszym cyklu masowym i muszę powiedzieć wprost – to doskonała formuła, która polecam każdemu. Jako amator, nie spodziewałem się tak dobrych rezultatów. 3 miesiące stosowania Nutrigo Lab Mass skutkowało podniesinie wagi z 82 kilogramów do 96 kg. Czy można oczekiwać czegokolwiek więcej?”

Jestem raczej wybrednym jeśli chodzi o odżywki. Rzadko kiedy odżywka podpasowuje mi na tyle, by ją spokojnie łykać. Nutrigo Lab Mass pod tym względem na pewno zasługuje na wyróżnienie. Zarówno czekoladowy, jak i waniliowy – jest przepyszny. Jeśli zaś chodzi o rezultaty, to tutaj najlepszym wykładnikiem skuteczności jest skład – w mojej ocenie, trudno o lepszą kompozycję. Polecam!”

Nie wiem czy moja opinia coś wniesie do tematu, ale… jako amator (staż na siłowni 3 miesiące) sięgnąłem po Nutrigo Lab Mass i nie mogę narzekać. Budując masę bez odżywek moje maksymalne przyrosty to 2-3 kilogramy na miesiąc. Z Nutrigo efektywność została podniesiona o 100%. Teraz notuję wzrost o około 5 kilogramów miesięcznie. Idzie to bardzo szybko, co sprawia, że już niedługo będziemy rzeźbić. Co ważne – masa jest dobrej jakości, Nutrigo Lab Mass nie zalewa tłuszczem.”

Gdzie kupić i ile kosztuje Nutrigo Lab Mass?

Nutrigo Lab Mass to produkt, który jest niedostępny stacjonarnie. Na szczęście szybko i bez problemu kupimy go w Internecie. Na oficjalnej stronie produktu możemy skorzystać z jednego z trzech pakietów, tj.:

  • zapas na 1 miesiąc (1 opakowanie produktu) za 369,00 złotych
  • zapas na 3 miesiące (3 opakowania produktu) za 738,00 złotych [rabat 33%]
  • zapas na 6 miesięcy (6 opakowań produktu) za 1107,00 złotych [rabat 50%]

Nutrigo Lab Mass działa i jest skuteczny. Co do tego nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, dlatego też – cena nie powinna stanowić problemu. Tym bardziej, że inne – mniej skuteczne produkty, bywają nawet i droższe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *