Mass Extreme – tabletki na masę mięśniową: skład, opinie i efekty stosowania

Mass Extreme to suplement diety dedykowany osobom, które pragną zbudować czystą masę mięśniową. To produkt, o którym mówi się, że stanowi swoistą rewolucję na rynku środków wspomagających budowę masy. Czy tak jest faktycznie? Czy Mass Extreme to rozwiązanie zasługujące na rekomendacje?

Czym właściwie jest Mass Extreme?

Mass Extreme to wieloskładnikowe tabletki, których celem jest wspomaganie budowy masy mięśniowej. Ich stosowanie rekomenduje sam Tomasz Kornalewski – multimedalista Mistrzostw Świata w Kulturystyce Klasycznej.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie producenta, nasz mistrz powiedział o Mass Extreme:

Mass Extreme to absolutnie numer 1 wśród suplementów na budowanie masy mięśniowej. Działanie produktu można zauważyć już od pierwszego dnia stosowania. Odpowiedni dobór składników gwarantuje wzrost masy mięśniowej oraz siły pozwalającej realizować nawet najcięższy trening!

Co istotne, nie brakuje również pozytywnych recenzji Mass Extreme. Na wielu portalach traktujących o kulturystyce (zarówno zawodowej, jak i amatorskiej) znajdziemy szereg pozytywnych opinii, które jednoznacznie wskazują, że jest to produkt, któremu warto się bliżej przyjrzeć.

Jaki skład ma Mass Extreme?

Przed wyborem jakiejkolwiek odżywki i jakiegokolwiek suplementu diety (tym bardziej wieloskładnikowego) należy zaznajomić się z jego składem, co może nam odpowiedzieć na pytanie dotyczące potencjalnej efektywności.

W przypadku Mass Extreme mamy do czynienia z 6 składnikami aktywnymi. Kluczowym elementem tego produktu zdaje się być kwas fosfatydowy, a więc substancja działająca silniej, aniżeli „królowa odżywek” – kreatyna.

Pełen skład Mass Extreme prezentuje się następująco: lecytyna sojowa [20% kwasu fosfatydowego]; otoczka kapsułki- żelatyna, barwnik – dwutlenek tytanu; ekstrakt buzdyganka naziemnego (Tribulus Terrestris) [40% saponin]; kwas D-Asparaginowy; cytrynian magnezu; ekstrakt kozieradki (Trigonella foenum-graecum); kwas gamma-amino masłowy; ekstrakt korzenia Maca (Lepidium meyeni); cytrynian cynku; substancja przeciwzbrylająca –sole magnezowe kwasów tłuszczowych; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); 5′-deoksy-adenozylokobalamina.

To bardzo ciekawe zestawienie, które po prostu musi działać! Co do tego nie ma absolutnie żadnych wątpliwości. Składniki są sprawdzone i znajdziemy je w wielu innych suplementach diety na masę. Przy czym – Mass Extreme to skoncentrowany produkt o unikalnej formule. Producent zapewnia, że to właśnie unikalna kompozycja ma gwarantować najwyższe rezultaty.

Jakie efekty daje Mass Extreme?

Mass Extreme to przede wszystkim produkt, który przyczynia się do zwiększenia masy mięśniowej. Nie jest to jednak jedyna właściwość tego produktu. Tabletki Mass Extreme przyczyniają się również do poprawy wydolności i wytrzymałości. Mają również spory wpływ na wyniki siłowe.

W związku z powyższym – można je traktować jako środek uniwersalny, oddziałujący na organizm wielopłaszczyznowe.

Ile kosztuje Mass Extreme?

Cena Mass Extreme wbrew pozorom nie jest zbyt wysoka. Za jednomiesięczny zapas (przy rekomendowanym dawkowaniu) zapłacić musimy 189,00 złotych. Biorąc pod uwagę skład produktu – nie jest to zbyt wygórowana cena.

Co więcej, możemy ją skutecznie obniżyć sięgając po tzw. wielopaki (zakup 3 lub 6 produktów). Rabaty na stronie producenta sięgają nawet 50%.

Gdzie kupić Mass Extreme?

Zakup tabletek na masę Mass Extreme możliwy jest między innymi na stronie producenta. Poza tym, tabletki znajdziemy na portalach aukcyjnych i w serwisach ogłoszeniowych. Pragniemy jednak zwrócić uwagę, że najbezpieczniej kupować na oficjalnej stronie. Gwarantuje to oryginalność produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *